4 تیر ، روز بازآفرینی را جشن بگیریم

روز بازآفرینی

تعریف بازآفرینی و لزوم انجام آن

بازآفرینی یا Upcycling یک نوع استفاده مجدد از مواد دور ریختنی و استفاده خلاق از این مواد زائد است که هنر زیبای بازآفرینی (upcycle art ) را بوجود می آورد و روز بازآفرینی ، برای گرامیداشت این روز در تقویم جهانی ثبت شده است.

افزایش دما کره زمین و مشکلات محیط زیستی کره زمین که در سراسر دنیا رخ می دهد باعث شده است که هر کشوری به نحوی تلاش کند تا این مشکلات را بهبود بخشند و یکی از گزینه های مفید در این زمینه بازآفرینی است تا علاوه بر اینکه یک اثر هنری یا یک محصول کاربردی خلق می شود به دلیل کنترل حجم زباله ، آسیب کمتری به محیط زیست و منابع طبیعی وارد می شود .  

روز باز آفرینی (upcycling day ) یک روز شناخته شده در تقویم است که امسال در تاریخ 24 ژوئن 2020 برابر با  4 تیر 1399 گرامی داشته می شود

 روز بازآفرینی را چگونه جشن بگیریم

شعار معروف شهر ما خانه ماست را جدی بگیریم و در حد یک شعار ندادیم . پاک نگه داشتن محیط زیست و شهر و محل زندگی خودمان شروع جشن گرفتن این روز ارزشمند است و حال سعی کنیم یاد بگیریم و با کمی خلاقیت از دورریختنی ها استفاده مجدد خلاق و کاربردی کنیم .

سایت های بسیار در زمینه بازآفرینی و هنر بازآفرینی در اینترنت در حال فعالیت هستند که می توانید از ایده ها ، آموزش ها و خلاقیت های این سایت ها هم برای بازآفرینی استفاده کنید . برای شروع کار از وسایل در دسترس منزل خود شامل مقواها و قوطی های دستمال کاغذی ، بطری های آب و نوشیدنی و مواد ساده اینچنینی شروع کنید و به زودی متوجه خواهید شد که به راحتی می توانید از وسایل بسیار بزرگ هم برای بازآفرینی استفاده کنید .

روز بازآفرینی را جشن بگیریم

بازآفرینی شروع یک کسب و کار خانگی است

اگر دراینترنت و شبکه های اجتماعی جستجو کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از افراد از طریق هنرها و کارهای خانگی کسب درآمد می کنند و خیلی از افراد هم با پشتکار توانسته اند درآمد خوبی بدست آورند . چرا شما یکی از این افراد نباشید و با بازآفرینی و هنر بازآفرینی یک کسب و کار خانگی جذاب و خلاق را ایجاد نکنید تا درآمد قابل توجهی هم در این زمینه بدست آورید . امتحان کنید حتما راه های زیادی است که وارد این بازار جذاب و پردرآمد شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code