نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا آلمان

درباره نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا آلمان چه می دانید؟

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا، بزرگ‌ترین و معتبرترین نمایشگاه در موضوع تجهیزات پزشکی است و طول عمری بیش از 40 سال دارد. این نمایشگاه، مناسب‌ترین مکان برای عرضه و نمایش به‌روزترین محصولات و خدمات در زمینه پزشکی است. در نمایشگاه تجهیزات پزشکی سال گذشته 70 کشور شرکت کرده بودند و دارای 5000 غرفه بود. بیشتر متخصصان علم پزشکی در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا گرد هم می‌آیند و در خصوص آینده علم پزشکی باهم بحث و تبادل‌نظر می‌کنند.

در کنار نمایشگاه، سالن‌های اجلاس جهت برگزاری انجمن‌ها و سمینارهای مختلف در نظر گرفته‌ شده‌اند که در آن جدیدترین و به‌روزترین روش‌ها و مهارت‌های پزشکی مورد بحث قرار می‌گیرد. اکثر بازدیدکنندگان از نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا، پزشکان عمومی و متخصص، مسئولان بیمارستان‌ها، پرستارها، مدیران مراکز پزشکی، فروشندگان تجهیزات پزشکی و مدیران آزمایشگاه‌ها هستند.
مهم‌ترین موضوعات نمایشگاه شامل تجهیزات آزمایشگاهی، تشخیص، فناوری‌های ارتوپدی و فیزیوتراپی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کالاهای و محصولات مصرفی در زمینه پزشکی می‌شود.

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

 

موضوعات نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف :

  • الکتروپزشکی / فناوری پزشکی

در اینجا شما می توانید طیف کامل فناوری پزشکی و الکتروپزشکی را در کنار تجهیزات جراحی، مبلمان پزشکی و لوازم خاص برای بیمارستان‌ها پیدا کنید. همچنین می‌توانید از مرور بازار برای اطلاعات خاص و بحث ها استفاده نمایید.

  • فناوری ارتباطات و اطلاعات

این سالن کل فناوری اطلاعات پزشکی شامل جنبه های مهم رابط در یک شیوه بین رشته ای را به نمایش می گذارد. شما می توانید طیف کاملی از نوآوری ها در جمع‌آوری داده و شبکه‌سازی را در کنار موضوعات مهمی چون eHealth، mHealth، pHealth بیابید. قطعا پیدا کردن راهی مشابه با چنین کیفیتی در مکان های دیگر دشوار خواهد بود.

  • تجهیزات فیزیوتراپی و ارتوپدی

این بخش شما را با مجموعه کاملی از محصولات، تجهیزات و نرم‌افزارهای فیزیوتراپی آشنا می‌سازد. شما می توانید تعداد بی‌شماری نماینده از حوزه‌های اعضای مصنوعی نوآورانه و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در این حوزه‌ها را بیابید. از این فرصت بی نظیر به بهترین شکل استفاده کنید!

  • تجهیزات آزمایشگاه و تشخیص بیماری

عملکرد آزمایشگاه‌ها و طیف کامل فناوری تحلیل بالینی مهمترین موضوعات این بخش هستند. در اینجا کارفرمایان و تصمیم گیرندگان به یکی از بزرگترین بازارهای جهانی فناوری آزمایشگاهی و تشخیص بیماری دسترسی خواهند داشت. شما در هیچ جای دیگر، چنین چشم‌انداز جامعی را نخواهید یافت.

زمان برگزاری نمایشگاه : 12-15 نوامبر (21-24 آبان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 7 = 42