نمایشگاه لباس عروس استانبول

نمایشگاه لباس عروس استانبول

نمایشگاه لباس عروس و لباس مجلسی استانبول CNR Fashionist 2019

نمایشگاه لباس عروس استانبول با حمایت از قدرت منحصر به فرد تجاری و تاریخی استانبول، در مرکز نمایشگاه سی ان آر استانبول در تاریخ ۲۸ تا ۳۰ آبان ۹۸ ( ۱۹ تا ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹ ) برگزار خواهد شد. شرکت‌های بین‌المللی که می‌خواهند با شرکت در این نمایشگاه با ترکیه و کشورهای مجاور همکاری نمایند، با بیش از ۱۵ هزار خریدار لباس شب، لباس عروس، کت و شلوار و لباس‌های مجلسی شیک، جلسات دو جانبه B2B ( فروش محصول و یا خدمات یک شرکت به شرکت دیگر) این مراسم را برگزار می کنند.

نمایشگاه لباس عروس ، لباس مجلسی و لباس شب استانبول ترکیه ۲۰۱۹

غرفه داران نمایشگاهِ لباس عروس ، لباس مجلسی و لباس شب استانبول ترکیه ۲۰۱۹  فرصتی برای ایجاد ارتباطات تجاری جدید دارند و می توانند به بازارهای جدیدی دست یابند.

این نمایشگاه در مرکز شهر واقع شده است و با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند متروبوس، مترو و تاکسی به راحتی می توانید به نمایشگاه دسترسی داشته باشید. همچنین، غرفه‌داران می توانند در بسیاری از هتل‌های با کیفیت دنیا و در فاصله کمی از مرکز نمایشگاه مستقر شوند.

 

نمایشگاه لباس عروس استانبول

 

محصولات نمایشگاه لباس عروس و لباس شب استانبول ۲۰۱۹

نمایشگاه لباس عروس و لباس شب استانبول ۲۰۱۹، امتیازات بسیار جذاب را به بسیاری از غرفه داران ارائه می‌دهد. برای شام‌های بعد از نمایشگاه، تعداد زیادی رستوران و ناهار خوری مناسب در خدمت غرفه داران خواهند بود.

غرفه داران قادر خواهند بود، بازدیدهای خود را با مراکز تفریحی ترکیب کرده و مسیرهایی را برای تجربه تاریخ غنی استانبول تنظیم کنند و سفر کاری خود را به یک تعطیلات اندک تبدیل کنند.

محصولات و خدماتی که به نمایش گذاشته خواهد شد:

  • لباس های عروسی
  • لباس شب برای کودکان
  • لباس های مجلسی
  • تجهیزات جانبی
  • لباس شب

اطلاعات نمایشگاه لباس عروس و لباس شب استانبول ۲۰۱۹

زمان: سه شنبه ۲۸ الی پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۸ | ۱۹ تا ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹
شهر: استانبول
مکان نمایشگاه: نمایشگاه CNR Yesilkoy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 × 1 =