نمایشگاه شیرینی و شکلات ISM آلمان در سال 2020

نمایشگاه ISM

آلمان یکی از کشورهایی است که در زمینه شیرینی و شکلات فعالیت می‌کند و نمایشگاه‌های عالی نیز در همین زمینه در کشور آلمان برپا می‌شود، که زمینه‌های پیشرفت و ترقی و همین طور همکاری را برای بسیاری از کشورها فراهم می‌نماید. یکی از نمایشگاه‌هایی که در زمینه شیرینی و شکلات در این کشور برگزار می‌شود نمایشگاه ISM آلمان است و ما در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با زمان برگزاری و محوریت این نمایشگاه صحبت کنیم.

نمایشگاه ISM آلمان چه زمانی برگزار می‌شود؟

این نمایشگاه از سال 1971 همه ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود. و سال 2020 این نمایشگاه برای پنجاهمین سالی است که برگزار می‌گردد. این نمایشگاه تاثیر بسیاری زیادی بر پیشرفت صنعت قنادی در جهان و افزایش همکاری مابین کشورها و رشد اقتصادی در این حوزه گردیده است. این نمایشگاه در سال 2020 از تاریخ 2 فوریه آغاز و در تاریخ 5 فوریه به اتمام می‌رسد.(13 الی 18 بهمن ماه در شهر کلن آلمان )

محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می‌شوند:

  • انواع بستنی‌ها
  • انواع پاستیل و آدامس
  • کاکائو و شکلات و فرآورده‌های شکلاتی
  • انواع بیسکویت‌ها و شیرینی ها
  • انواع موادی که در تهیه‌ی شیرینی و شکلات مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • و …

نمایشگاه شیرینی و شکلات ISM آلمان

مزایای برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات چیست؟

این نمایشگاه یک فرصت عالی برای شناسایی و ارتباط با برترین تولید کنندگان صنعت شیرینی و شکلات می‌باشد. که در نهایت موجب پیشرفت بیشتر این حوزه خواهد شد. و مورد دیگری که وجود دارد این است که افرادی که در این حوزه در حال فعالیت هستند چه به صورت تولید کننده و چه به صورت خریداران عمده می‌توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند. در اصل این نمایشگاه منحصرا برای تاجران و خریداران و تولید کنندگان شیرینی و شکلات و … می‌باشد.

و در پایان…

علاوه بر نمایشگاه شیرینی و شکلات، نمایشگاه دیگری به صورت همزمان با عنوان Prosweet نیز در همین تاریخ و در کلن آلمان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه ماشین آلات تولید و بسته بندی شکلات و شیرینی و تمامی محصولاتی از این قبیل ارائه می‌شود . که در نهایت زمینه‌های همکاری و پیشرفت بیشتری را برای فعالان این حوزه فراهم خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 × 1 =