این سایت در حال حاضر یک پورتال اطلاع رسانی است که مناسبت ها و رویدادها و … معرفی می کند .

ایده طراحی سایت whatday  ،  از سایت هایی مشابه سایت های راسخون  و ایوند گرفته شده است . این سایت همانطور که از نام آن مشخص است به معرفی تقویم تاریخ ، رویدادها ، نمایشگاه ها ، جشن ها و مراسم در سرتاسر جهان می پردازد. سایتی کاملا آزاد که می تواند ایده ها و فکرها و خلاقیت های صاحب سایت را اجرا کند .

 

این سایت بسیار مناسب رزرو همایش ها و سمینارها چه به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد .

این سایت بسیار مناسب آموزشگاه ها می باشد که به هر نحوی قصد برگزاری کلاس های خود را دارند که در این سایت می توانند :

  • تبلیغات کنند 

  •  رزرو کلاس ها را انجام دهند

  • کلاس ها را به صورت آنلاین برگزار کنند 

  • کلاس ها و دوره ها و مطالب آموزشی را به صورت آفلاین در اختیار علاقه مندان قرار دهند.

  • در مجموعه سایت های پارکینه از ترجمه قالب تا طراحی ، به صورت اختصاصی انجام می شود و همین امر باعث می شود که این سایت ها قابلیت هرنوع تغییری با توجه به نیاز شما عزیزان را داشته باشد . مجموعه پارکینه (parkineh) پس از فروش سایت دلخواه ، به شما مشتری گرامی ، همچنان در کنار شما خواهد بود و موفقیت نهایی پارکینه بدون شک در موفقیت مشتریان خود خلاصه می شود .
  • مجموعه پارکینه (parkineh) ، به این می اندیشد که نیاز شما عزیزان را برطرف کند ، همیشه تیم فعال این مجموعه خود را جای مشتری قرار می دهد و با نگاه شما نظاره گر خواهد بود . و با این دیدگاه برآن شدیم که بهترین ها را در امور مربوط به طراحی سایت و تولید محتوا برای انواع کسب و کارها انجام دهیم . این مجموعه با انتخاب دامنه های رند و پرکاربرد و طراحی سایت های اختصاصی و تولید محتواهای سئو شده ، از 0 تا 100 یک کسب و کار آنلاین دلخواه شما را فراهم می آورد .